Интернет-магазин ScrapUA. Товары для скрапбукинга и открыток ручной работы

 

 

Набір одностороннього крафт-паперу для скрапбукінгу Botanical backgrounds 42x29,7 см, ТМ Фабрика Декору

Набір одностороннього крафт-паперу для скрапбукінгу Botanical backgrounds 42x29,7 см, ТМ Фабрика Декору - ScrapUA.com

Ваша ціна зі знижкою - 70.00 грн.

Ціна: 70.00 грн.
70.00 грн.

Набір одностороннього крафт-паперу з оригінальними колажами від ТМ "Fabrika Decoru". Цей набір із 10 аркушів формату А3 ідеально підходить для різноманітних варіантів застосувань у творчих хенд-мейд проєктах, рукоділлі, скрапбукінгу, подарунковій упаковці, а також для створення атмосферних роздільників сторінок у блокнотах, планерах, альбомах та інших креативних проєктах, виконаних у модних на цей час стилях вінтаж або еко.
Кожен аркуш набору містить тематично підібрані елементи та колажі із зображеннями, текстами, штампами, за допомогою яких можна розставити потрібні акценти у творчій роботі або створити унікальне тло. Натуральна основа з крафт-паперу підкреслює екоспрямованість ваших проєктів, що робить їх ідеальними для тих, хто цінує простоту, природність і дбає про довкілля.
При розмірах 420мм x 297мм, щільності 100 г*см2 наш крафт папір забезпечує ідеальний баланс між естетикою та зручністю використання. Він достатньо міцний, щоб витримати різноманітні художні техніки, як-от мікс-медіа: можна застосовувати спреї, наносити фарби, текстурні пасти та клеї, папір легко різати, рвати, складати чи склеювати - одним словом, жодних обмежень у творчості.
Односторонні аркуші крафт-паперу не містять лігніну та кислоти, що вкотре переконує використовувати їх у проєктах у стилі еко. Крім того, ви можете з упевненістю зберігати свої творіння, не турбуючись про те, що з роками вони знебарвляться або зіпсуються.
Особливості:
Розмір: 420мм * 297мм (формат А3);
Щільність: 100 г*см2;
Не містить лігніну та кислот.
Виготовлено в Україні, тм "Фабрика Декору"

Вага: 0 г
Артикул: FDKP-001
Виробник: 
Фабрика Декора