Интернет-магазин ScrapUA. Товары для скрапбукинга и открыток ручной работы

 

 

Скрапбукінг або те, що зігріває душу

Scrapbooking або те, що зігріває душу

 

На початку я не розуміла, що означають слова, такі як скрапбукинг, декупаж, квілінг тощо. Я не навіть намагалася цього зробити. Мені дивувалось, як можна витрачати стільки часу на скручування кольорових стрічок і склеювання паперу. Мені здавалось, що вишивання - це заняття господинь. Як сказала моя подруга, яка тепер любить вишивати бісером: «Я думала, що це для недалеких людей, у яких багато часу ...». Так часто буває, що чим більш критично ми ставимося до інших, тим швидше приходить прозріння.

Іноді я роблю листівки і щиро захоплююся людьми, які можуть відвести більше часу на своє хобі. А якщо цілком віддатися улюбленому ділу, то дівчатам вдається зробити хобі своєю основною діяльністю. Радію за них всім серцем!
Я тільки що переглянула чудові листівки і під враженням :).

Для чого потрібен скрапбукинг? У кожного є свій варіант відповіді. Думаю, що це захоплююче, це пошук краси, самовираження, шлях до досягнення внутрішньої гармонії... Ти створюєш щось дивовижне і це надихає, дає нові ідеї і сили, ти, як дитина, радієш, коли даруєш і людині подобається. Для цього не потрібно бути художником, ти просто вчишся слухати себе, своє внутрішнє відчуття краси. Сам процес захоплює і пропадає відчуття часу. Іноді півночі пролітає як п'ять хвилин, правда, Вам це знайомо ;). Ти летиш:).

Я часто не можу зразу знайти той варіант, який созвучен моєму настроєві. Іноді я підійду ще раз або два. Але результат радує мене, це мій особистий пошук гармонії. Для кожного краса різна. Можливо, тому і існує таке різноманіття вибору в магазині scrapua.com:).

Адже всі ми різні:)

Хтось більше подобається щось романтичне, хтось солодке,
хтось любить квіти та багато декору,
хтось віддає перевагу штампам та ембосінгу,
хтось з захопленням змішує різні фарби та спреї,
хтось насолоджується роботою з самодостатньою скрапбумагою,
хтось придумує нові оригінальні ідеї використання ножів для вирізання,
хтось піддався текстурам та саморобним фонам...
Ви можете полюбляти вінтаж або шеббі, фрістайл або міксд медіа, це творчість - як широке поле діяльності, що дозволяє реалізуватися всім бажаючим, знайти свою нішу та свій стиль.

А іноді хочеться спробувати щось нове :)

У жінки буває таке різне настрій, так що результат завжди непередбачуваний.

Але одну річ я добре усвідомлюю - це завжди час для Себе, для душі. Погодьтеся, що Жінка - це стан і якщо вона щаслива, то щасливі всі навколо:). Відводьте собі час, це обов'язково позитивно відобразиться на Вас та на В

 

Скрапбукинг или то, что радует душу

Правду сказать, я долго не знала значения таких слов, как скрапбукинг, декупаж, квилинг и т. д. Да и не стремилась. Меня удивляло, как можно тратить столько времени на скручивание цветных полосок и склеивание бумаги.  Мне казалось, что и вышивание - это развлечение домохозяек. Как сказала, моя подруга, которая теперь любит вышивать бисером: «Я думала, что это для недалеких людей, у которых много времени…». Так часто бывает, чем критичнее мы к другим, тем быстрее приходит прозрение.
Я иногда делаю открытки и искренне восхищаюсь людьми, которые могут уделить своему хобби больше времени. А если совсем отдаться любимому делу, то девочкам удается сделать хобби своей основной деятельностью. Радуюсь за них всей душой!
Я только что посмотрела чудесные открытки и под впечатлением:).

 

Для чего нужен скапбукинг? У каждого есть свой вариант ответа. Думаю, что это увлекательно, это поиск красоты, самовыражение, путь к достижению внутренней гармонии… Ты создаешь нечто чудесное и это вдохновляет, дает новые идеи и силы, ты как ребенок радуешься, когда даришь и человеку нравится. Для этого не нужно быть художником, ты просто учишься слушать себя, свое внутреннее ощущение красоты. Сам процесс захватывает и пропадает чувство времени. Иногда полночи проходит, как пять минут, правда, Вам это знакомо ;). Ты летишь:).

Я часто не могу найти сразу тот вариант, который созвучен моему настроению. Иногда я подойду еще раз или два. Зато результат радуем меня, это мой личный поиск гармонии. Для каждого красота разная. Наверное, поэтому и существует такое разнообразие выбора в магазине scrapua.com:).

Ведь все мы разные:)

  • Кому-то по душе что-то романтичное, кому-то сладкое,
  • кто-то любит цветы и много декора,
  • кто-то предпочитает штампы и эмбоссинг,
  • кто-то получает восторг от смешивания различных красок и спреев,
  • кто-то наслаждается работой с самодостаточной скрапбумагой
  • кто-то придумывает новые оригинальные идеи использования ножей для вырубки,
  • кто-то помешан на текстурах и самодельных фонах...

Вы можете любить винтаж или шебби, фристайл или миксд медиа, это творчество  - как широкое поприще, позволяющее  реализоваться всем желающим, найти свою нишу и свой стиль.

А часто хочется пропробовать что-то новое :)

У женщины бывает такое разное настроение, так что результат всегда непредсказуем.

Но одну вещь я хорошо осознаю - это всегда время для Себя, для души. Согласитесь, что Женщина – это состояние и если она счастлива, то счастливы все вокруг:). Уделяйте себе время, это обязательно положительно отразится на Вас и на Ваших окружающих!

Желаю Вам найти себя и быть очень счастливыми!

С уважением,

Елена,

клиент и поклонница магазина ScrapUA :)