Интернет-магазин ScrapUA. Товары для скрапбукинга и открыток ручной работы

 

 

Ласкаво просимо до інтернет-магазину товарів для скрапбукінгу "ScrapUA.com"! Магазин працює у воєнному стані. Дуже просимо вибачення за наявність росмови на сайті, у нас більше 40 тисяч позицій, ми все ще працюємо над перекладом

admin

Ласкаво просимо до інтернет-магазину товарів для скрапбукінгу "ScrapUA.com"!

     Багатьом відома фраза однієї героїні англійської казки: "Щоб залишатися на місці, треба бігти, а щоб рухатися вперед, треба бігти ще швидше":)... Саме зараз у наші дні, під час інтернету та інформаційних технологій, швидкість цього безперервного бігу стрімко зростає. Ми часом упускаємо важливе і головне, втрачаємо і самі губимося в цій повсякденній метушливій гонці.

    Зменште темп, переведіть дух, погляньте в себе, адже обов'язково всередині Вас є бажання, а часом, навіть, потреба відволіктися від матеріального, зупинити поточний момент, радіти йому, радіти можливості створювати і творити... Нехай це буде листівка або сторінка з фото у подарунок хорошій людині, але це буде подарунок, якого не купити, адже хіба можна купити частинку вашої душі, вашого тепла, енергію ваших рук, яка передається вашим роботам.

     Якщо ви колись захоплювалися якимось рукоділлям, чи то вишивка чи в'язання, декупаж чи вітражний розпис, чи будь-який інший вид творчості, скрапбукінг має 99% шансів підкорити ваше серце та зайняти у вашому житті почесне місце нового улюбленого хобі:). Але навіть якщо Вам ще не довелося спробувати нічого такого, і, припустимо, ви вважаєте, що художник із вас ніякий, а всередині Вас нудиться і рветься назовні почуття краси, яке обов'язково є у кожної людини, то це хобі для Вас!

     Що ж приховує в собі таке на перший погляд слово «СКРАПБУКІНГ»? Походить воно від англійського слова scrapbooking, що складається з двох частин: scrap - вирізка, book - книга. Це рукоділля або навіть творчість, заснована в певну чергу на роботі з папером, яка полягає у створенні альбомів із оформленими фотографіями. Це можуть бути альбоми про день весілля - альбоми про love story, альбомчики на дитячу тему про дівчаток та клопчиків, в яких можуть міститися замітки про їхні перші успіхи та маленькі, але важливі досягнення, альбоми на тему відпочинку та подорожі, що зберігають не тільки фото, але й різні квитки та пам'ятні листочки, які будуть нагадувати атмосферу вашої поїздки, та багато інших.

     Крім створення альбомів у скрапбукінгу виділився цілий величезний напрямок - кардмейкінг, що також походить від англійського слова "cardmaking" і означає виготовлення листівок ручної роботи.

     Але і це ще не всі грані скрапбукінгу! Він росте і розвивається, і знаходить собі місце і в оформленні фоторамок, виготовленні скриньок ручної роботи, творчій упаковці подарунків, створенні блокнотів ручної роботи, блокнотів-історій успіхів, альбомів про рідне місто, і, нарешті, навіть у декоруванні навколишніх предметів інтер'єру (так званий альтерскрап).

     Саме тому, враховуючи все різноманіття та можливості цього чудового виду творчості, тільки торкнувшись його, ви не захочете про нього забути:). Скрапбукінг захоплює, він проникає у вашу душу, витісняючи з неї рутину, він стає не просто хобі, а частиною вашого життя, яке приносить радість вам та близьким людям. Впустіть скрапбукінг, і ви самі здивуєтеся, як почнете помічати красу в звичайнісіньких і звичайних речах.

Дива доступні кожному!

 

Добро пожаловать в интернет-магазин товаров для скрапбукинга "ScrapUA.com"!

    Многим известна фраза одной героини английской сказки: "Чтобы оставаться на месте, нужно бежать, а чтобы двигаться вперед, нужно бежать еще быстрее":)...Как раз сейчас в наши дни, во время интернета и информационных технологий, скорость этого непрерывного бега стремительно растет. Мы порой упускаем важное и главное, теряем и сами теряемся в этой повсевдневной суетливой гонке.

   Сбавьте темп, переведите дух, взгляните в себя, ведь обязательно внутри Вас ждет своего часа желание а порой даже  потребность отвлечься от материального аспекта, остановить сейчас же и здесь это прекрасное мгновение настоящего, радоваться ему, радоваться возможности создавать и творить... Пусть это будет открытка или страничка с фото в подарок хорошему человеку,  это будет подарок, которого не купить, ведь разве можно купить частичку вашей души, вашего тепла, энергию ваших рук, которая передается вашим работам.

    Если вы когда-то увлекались каким-нибудь рукоделием, будь то вишивка или вязание крючком, декупаж или витражная роспись,  или любой другой вид творчества, скрапбукинг имеет 99% шансов покорить ваше сердце и занять в вашей жизни почетное место нового любимого хобби:). Но даже если Вам еще не довелось попробовать ничего такого, и, допустим, вы считаете, что художник из вас никакой, а внутри Вас томится и рвется наружу чувство красоты, которое обязательно есть в каждом человеке,  то это хобби для Вас!

    Что же скрывает в себе такое на первый взгляд труднопроизносимое слово "СКРАПБУКИНГ"?  Произошло оно от английского слова scrapbooking, состоящего из двух частей: scrap - вырезка, book - книга.  Это рукоделие или даже творчество, основанное в певую очередь на работе с бумагой, которое заключается в создании альбомов с оформленными фотографиями. Это могут быть альбомы про день свадьбы - альбомы о love story, альбомчики на детскую тему о малышах и малышках, в которых могут содержаться заметки про их первые успехи и маленькие, но важные достижения, альбомы на тему отдыха и путешествия, хранящие не только фото, но и различные билетики и памятные листики, которые будут напоминать атмосферу вашей поездки, и многие другие.

    Кроме создания альбомов в скрапбукинге выделилось целое огромное направление - кардмейкинг, что также произошло от английского слова "cardmaking" и означает изготовление открыток ручной работы.

    Но и это еще не все грани скрапбукинга! Он растет и развивается, и находит себе место и в оформлении фоторамок, изготовлении шкатулок ручной работы, творческой упаковке подарков, создании  блокнотов ручной работы, блокнотов-историй успехов, альбомов о родном городе, и, наконец, даже  в декорировании окружающих нас предметов интерьера (так называемый альтерскрап).

    Именно поэтому, учитывая все многообразие и возможности этого замечательного вида творчества, только прикоснувшись к нему, вы не захотите о нем забыть:). Скрапбукинг захватывает, он проникает в вашу душу, вытесняя из нее рутину, он становится не просто хобби, а частью вашей жизни, приносящей радость вам и близким людям. Впустите скрапбукинг, и  вы сами удивитесь, как начнете замечать красоту в самых обыденных и простых вещах.

Чудеса доступны каждому!
 

Інструменти для бігування, 2 шт, dpCraft - ScrapUA.com
JCZP-001
135.00 грн.
Ножиці з неприлипаючими лезами Craft Scissors 15 Cm Non Stick, dpCraft - ScrapUA.com
JCNC-001
235.00 грн.
Ножиці Precise Scissors 14Cm, dpCraft - ScrapUA.com
JCNP-003
99.00 грн.
Ножиці з неприлипаючими лезами Precise 10 Cm Non Stick Scissors, dpCraft - ScrapUA.com
JCNP-002
145.00 грн.
Різак Paper Trimmer 7.6х30.5 см, dpCraft - ScrapUA.com
JCTR-102
1 445.00 грн.
Гільотинний різак dpCraft - ScrapUA.com
XCU-268411
3 245.00 грн.
Змінні леза для різаків dpCraft, 2 шт, для різки та для бігування - ScrapUA.com
JCTR-010
325.00 грн.
Дошка для бігування Trim and Score Board 30,5 X 30,5 cm, dpCraft - ScrapUA.com
RY-50036000
2 415.00 грн.
Декоративні гнізда Mini Decorative Nests Eggs & Feathers, 2 шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPWL-058
175.00 грн.
Декоративні гнізда Decorative Nests Eggs & Feathers, 2 шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPWL-056
215.00 грн.
Набір великодніх яєць Easter Quail Eggs, пастельні, 18 шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPWL-028
235.00 грн.
Декоративні гнізда Mini Decorative Nests, 4 шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPWL-011
145.00 грн.
Стікери з фетру Яйця ажурні - Openwork Eggs, пастельні, 15 шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPWL-033
125.00 грн.
Стікери з фетру Кролики - Bunny, пастельні, 15шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPWL-032
125.00 грн.
Набір великодніх яєць Easter Eggs Rainbow 4, пастельні, 18 шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPWL-040
235.00 грн.
Набір великодніх яєць Easter Eggs Rainbow 3, пастельні, 36 шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPWL-060
199.00 грн.
Дерев'яні елементи dpCraft - Forest, 45 шт - ScrapUA.com
DPDN-125
235.00 грн.
Дерев'яні елементи dpCraft - Easter 2, 35 шт - ScrapUA.com
DPDN-134
235.00 грн.
Дерев'яні елементи dpCraft - Decors And Butterflies, 20 шт - ScrapUA.com
DPDN-098
235.00 грн.
Дерев'яні елементи з глітером Glitter Houses, 21 шт, dpCraft - ScrapUA.com
DPDN-147
95.00 грн.
Дерев'яні елементи Великдень - Bunnies And Eggs, пастельні, dpCraft - ScrapUA.com
DPDN-166
105.00 грн.
Дерев'яні елементи Дубове листя Oak Leaves, dpCraft - ScrapUA.com
DPDN-154
105.00 грн.
Заготовка для альбому в м'якій обкладинці (сіро-бузковий) 10 аркушів, розмір 20*20 см з пивного картону - ScrapUA.com
NAVI-LILAC
370.00 грн.
Заготовка для альбому в м'якій обкладинці (персиковий) 10 аркушів, розмір 20*20 см з пивного картону - ScrapUA.com
NAVI-PEACH
370.00 грн.
Квіти еустоми Блакитні з рожевим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfr-062
8.00 грн.
Квіти еустоми М'ятні, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfr-063
8.00 грн.
Квіти еустоми Світло-рожеві, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfr-065
8.00 грн.
Квіти еустоми Кремові з рожевим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfr-067
8.00 грн.
Квіти еустоми Айворі, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfr-068
8.00 грн.
Квітка сливи волошкова з фіолетовим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-038
5.00 грн.
Квітка сливи рожева з білим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-039
5.00 грн.
Квітка сливи молочно-біла, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-040
5.00 грн.